İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deşifresine yönelik çalışmalarına devam ediyor.
Kimliği ve adresleri tespit edilen şüphelilerin yakalanması için gece operasyonu gerçekleştirildi. Dron destekli operasyona neredeyse 50 polis dahil oldu.
Aynı anda gerçekleşen baskınlarda adreslere “koçbaşı” kullanılarak girildi. Özel harekat polisleri, operasyon yapılan adreslerdeki sokakların giriş ve çıkışlarında uzun namlulu silahlarla geniş güvenlik önlemi aldı.
Operasyonda zanlılardan N.E. ve O.A. yakalanıp gözaltına alındı.