İskenderun semalarında akşam saatlerinde belirlenemeyen bir cisim fark edildi. Yamaç paraşütçüsüne benzetilen cismin sahil üzerinden açık denize doğru gitmesi bölgedeki balıkçıların da ilgisini çekti. Durumun 112 ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’na ihbar edilmesi ile ekipler olay mahalline geldi. Polis ekipleri karadan, Sahil Güvenlik ekipleri ise denizden araştırma başlattı. Uçarak İskenderun üzerinden denize doğru alçalan cisim ile alakalı çalışmalar sürüyor.
Sinop Üniversitesi Kampüs Camii temeli atıldı!
Sinop Üniversitesi Kampüs Camii temeli atıldı! Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Sinop üniversite alanına inşa edilecek Sinop Üniversitesi Kampüs Camisinin temel atma törenine katıldı. Vali Mustafa Özarslan’ın ardından...