Ahbap Derneği Kurucusu Haluk Levent: Sizin Paranız Benim Namusum

Haluk Levent sosyal medya hesabından, "Sizin paranız benim namusum! Hiç kimseye kuruluşa vermem! Veremem! Kimse de benden istemedi" dedi.

Türkiye’yi derin yasa boğan Kahramanmaraş depremlerinden sonra soluğu deprem bölgelerinde alan Ahbap Derneği Kurucusu Haluk Levent, yaptığı yardım çalışmalarını sürdürüyor. Ünlü sanatçı depremin ilk anından bu yana kendisini arayarak bağış yapan ünlüleri ve bağışladıkları miktarları sosyal medya hesabından duyuruyor.

Son olarak topladığı paralara el koyulacağı ile ilgili söylentilerin çıkmasının ardından Haluk Levent, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Haluk Levent şu ifadelere yer verdi;

BENZER HABERLER

“1) Bugün akşam saat 22.00 de bir açıklama yapacaktım. O kadar çok spekülasyon yapıldı ki herkes ama herkes toplanan bağışlara el konulacağını, Kızılay’a ya da AFAD’a aktaracağımı yazıp çiziyor. Olay daha çok büyümesin diye açıklamamı erkenden yapayım dedim.

2) Açıklayacağım durumdan önce şunu söyleyeyim. Sizin paranız benim namusum! Hiç kimseye kuruluşa vermem! Veremem! Kimse de benden istemedi! Şu an yüzbinlerce insan evsiz donuyor. İlk iş toki ile görüştüm. Acil konut yaptıracağız!

3)Açıklayacağım konu şuydu Son 2 günde bazı işguzarların sahada Ahbap Faaliyetlerinin çalışmalarını aksatmaya yönelik girişimleri olduğunu gördük. Tıkanma noktasına gelmiştik. Dünden beri ilgili yerlere onları şikayetimizi belirttik. Sağolsun yetkililer olayı çözdüler.

4) İşimizin başındayız. Daha önce açıkladığımız planları harfiyen uygulayacağız. Bu bütçenin biraz daha fazla miktarı tekrar bağış olarak gelince acil eylem planımıza geçtik ve evi yıkılmış canlarımıza konut yaptırmaya karar verdik! Bilginize.”

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Sinop’ta korkutan orman yangını!

Sinop’ta korkutan orman yangını!

Sinop'ta korkutan orman yangını! Sinop’un Boyabat ilçesine bağlı Karacaören köyünde meydana gelen orman yangını korkuttu. Edinilen bilgiye göre, saat 15.00 sıralarında Sinop’un Boyabat ilçesine bağlı Karacaören köyünde ormanlık...

HABER AKIŞI