Şehir merkezine 37 kilometre uzaklıkta yer alan Bolu‘nun doğa harikası Abant Gölü Milli Parkı’nda ziyaretçiler doğanın keyfini çıkardı. Bir kısmı karla kaplı olan milli parkın çevresinde bazı vatandaşlar göl çevresinde yürürken, bazıları da piknik yaptı. Bazı ziyaretçiler ise hatıra fotoğrafı çektirdi. Yarı buz tutmuş gölün üzerinde dinlenen yaban ördekleri ise fotoğraf tutkunlarına kartpostallık görüntüler sundu.
Türkiye’nin tahıl ambarında hasat süreci erken başladı
Türkiye'nin tahıl ambarında hasat süreci erken başladı. Küresel ısınmaya bağlı iklim değişikliği, ülke genelinde hasat dönemini etkiledi. Sivas'ta önceki yıllarda Ağustos ayında başlayan hububat hasadı, bu yıl havaların...