İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacıları kimler? Birbirinden şok yarışmacılar!

Ekranların fenomen yarışması İşte Benim Stilim yeni sezon bölümleriyle seyirci karşısına çıktı. Peki, İşte Benim Stilim yarışmacıları hangi isimlerden oluşuyor? İşte Benim Stilim formatında değişiklik yaşandı mı? Jüri üyesi koltuğunda kimler oturuyor? İşte Benim Stilim yarışmacıları ve yeni kuralları ile ilgili merak edilen detaylar haberimizde…

İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacıları kimler? Birbirinden şok yarışmacılar!

Ekranların fenomen yarışması İşte Benim Stilim yeni sezon bölümleriyle seyirci karşısına çıktı. Peki, İşte Benim Stilim yarışmacıları hangi isimlerden oluşuyor? İşte Benim Stilim formatında değişiklik yaşandı mı? Jüri üyesi koltuğunda kimler oturuyor? İşte Benim Stilim yarışmacıları ve yeni kuralları ile ilgili merak edilen detaylar haberimizde…

28 Kasım 2016 Pazartesi 12:53
İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacıları kimler? Birbirinden şok yarışmacılar!
 Ekranların fenomen yarışması İşte Benim Stilim yeni sezon bölümleriyle seyirci karşısına çıktı. Peki, İşte Benim Stilim yarışmacıları hangi isimlerden oluşuyor? İşte Benim Stilim formatında değişiklik yaşandı mı? Jüri üyesi koltuğunda kimler oturuyor? İşte Benim Stilim yarışmacıları ve yeni kuralları ile ilgili merak edilen detaylar haberimizde…
 
 İşte Benim Stilim ekrana hızlı bir giriş yapmayı başardı. Düşen reyting oranları nedeniyle bir süre ekrana ara veren yapım; yeni sezon bölümleriyle adından sıkça söz ettireceğini ilk bölümüyle ispat etti. TV8’de seyirciyle buluşan İşte Benim Stilim’in jüri üyeleri ise Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olmaya devam edecek. Programdan tükenmişlik sendromu yaşadığı için ayrılma kararı alan ve geçirdi kaza sonucu uzun süre yoğun bakımda yatan Kemal Doğulu’nun geri dönmesi ise hayranlarını sevindirdi.

 Tecrübeli sunucu Öykü Serter ise görevinin başında yer almaya devam ediyor. Tanıtım fragmanları yayınlandığı günden itibaren İşte Benim Stilim yarışmacılarının kimlerden oluşacağı merak konusu olmuştu. İlk bölümle birlikte yarışmacıların da kimliği netlik kazandı. Yeni sezon yarışmacılarının isimleri ‘’Çağla Şen – Dilara Taşkın – Dilara Kayalı – Melek Özçağan – Yağmur Gürgen – Aleyna Erdoğlu – Niran Yalaz – Nazlı Ersoy – Aylin-Selin Ençok ve Simay Tokatlı’’ olarak belirlendi. İşte Benim Stilim yarışmacılarının halk arasından seçildiği ve daha önce ismi duyulmayan kişiler olduğu özellikle belirtildi. Hafta içi her gün saat 15:00’de ekrana gelecek olan program da Cumartesi akşamları eleme gecesi heyecanı yaşanacak. 

Aylin - Selin Ençok kimdir? ​ 21 yaşındaki ikizler yarışmaya Bursa’dan katılıyor. İkiz olmalarına rağmen stillerinin birbirinden farklı olduğunu belirten Aylin ve Selin kardeşler, ‘’Birbirmize her konuda tavsiye vermeye alışkınız. Stil konusunda da birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. İkimizin de moda konusunda güçlü olduğu yönleri farklıdır. Bu durum hem avantaj hem de dezavantaj olabiliyor. Çünkü, birbirimizle uyumlu giyinmek ve ortak bir tarz yaratmak zorundayız. İlk sezonda yer alan Aycan ve Nurcan kardeşleri örnek alıyoruz. Onlar gibi bizde duruşumuz ve tarzımızla kazananlar listesine adımızı yazdırmak istiyoruz’’ diye konuştular. Ezber bozmak istediklerini açıklayan ikizler, sivri dilleriyle dikkat çekti. 2 dakika farkla abla konumunda bulunan  Aylin Ençok 1.69 boyunda ve 43 kilo ağırlığında bulunurken; Selin Ençok’un boyu ise 1.72 ve 47 kilodur. İnatçı ve hırslı bir karaktere sahip olduklarını belirten ikizler, stillerini ise cesur olarak tanımlıyor. Dilara Taşkın kimdir?

İşte Benim Stilim bomba gibi bölümleriyle ekrandaki yerini aldı. Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kadir Doğulu ve Uğurkan Erez’in jüri koltuğunda oturduğu program hafta içi her gün seyirciyle buluşacak. Yarışmacılar arasında ise spor tarzıyla dikkat çeken isim Dilara Taşkın oldu. Hayat enerjisi yüksek bir üniversite öğrencisi olarak kendisini tanımlayan Taşkın, 20 yaşında bulunuyor. Moda sevdalısı olduğunu belirten esmer güzeli yarışmacı, ‘’Kendimi rakiplerime kıyasla daha şanslı buluyorum. Zira, moda eğitimi alıyorum. Her kadın güzel giyinmek ister ama çok azı bunu başarabilir. Ayrıca, iyi giyinmek için çok fazla paraya da ihtiyaç yoktur. Bu savımı kanıtlamak için İşte Benim Stilim’e katıldım. Herkesten öğreneceğim şeyler olduğu gibi öğreteceklerim de var.Tarzım ve duruşumla aldığım eğitimin hakkını vereceğime inanıyorum. Yeniliklere açık bir yapım var. Bu yüzden farklı renkleri, desenleri ve kumaşları bir arada kullanmaktan asla çekinmem’’ diye konuştu. Ayaklarının çok büyük olmasından muzdarip olan yarışmacı, 1.72 boyunda ve 52 kilo ağırlığında bulunuyor. Ailesiyle birlikte yaşayan Taşkın, karakterini ise naif olarak tanımlıyor. Geveze bir yapısı olmasına rağmen; insanlara karşı kırıcı davranışlar sergilemekten hoşlanmadığını belirtiyor. Simay Tokatlı kimdir? 
 TV8 ekranında seyirciyle buluşan İşte Benim Stilim izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Birbirinden güzel ve iddialı 10 yeni yarışmacıyla ekrana gelen programda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu jüri üyeliği görevini üstleniyor. Yarışmacılar arasından Simay Tokatlı ise seyircinin yabancı olmadığı tek isim olarak öne çıkıyor. TV8’de yayınlanan Fenomen programından hatırladığımız Tokatlı, sivri dili ve sert sözleriyle gündeme gelmeyi başarmıştı. 1993 Tokat doğumlu olan yarışmacı ailesiyle birlikte İzmir’de yaşıyor. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde moda tasarımı okuyan Tokatlı, bu işin heveslisi değil eğitimlisi olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Dünyaca ünlü bir moda ikonu olmak istediğini belirten yarışmacı saçlarını siyaha boyatarak farklı bir görüntüye kavuşmuş. Kimsenin lafı altında ezilmeyeceğini belirten Tokatlı, ‘’Beni eleştirecek olan insan durup bir kez daha düşünsün. Zira, karşımdaki kim olursa olsun gereken cevabı vermekten asla kaçınmam. Ayrıca, hiçbir şeyi unutmam ve yeri geldiği zaman bana yapılan eleştirilerin tek tek hesabını sorarım’’ dedi.1.75 boyunda ve 58 kilo ağırlığında olan Tokatlı, giyim stilini ise seksi ve iddialı olarak tanımlıyor.


 
Çağla Şen kimdir?

 TV8’in izlenme rekorları kıran yarışması İşte Benim Stilim yeni sezon bölümleriyle seyirci karşısına çıktı. Eğlencenin bir an olsun azalmadığı programda birbirinden iddialı 10 yarışmacı arasındaki kıyasıya rekabete tanıklık etmeye devam edeceğiz. Güzelliğiyle dikkat çekmeyi başaran yarışmacı ise Çağla Şen oldu. İzmir’li olan esmer güzeli yarışmacı 24 yaşında bulunuyor. Stil sahibi olmanın karakterle başladığına inanan Şen, ‘’ Karakteri düzgün olmayan bir insanın güzel giyinmesi hiçbir şey ifade etmez. Çünkü, kıyafetin altında taşıdıklarınızla insanların kalbine girmeyi başarabilirsiniz. İşte Benim Stilim’i sadece bir tarz yarışması olarak görmediğim için buradayım. Amacım yarışma sayesinde adımı duyurmak. İleride spikerlik ya da sunuculuk yapmak istiyorum’’ diye konuştu. Belgrat’ta Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon eğitimi alan Şen, son iki aydır ise prova mankenliği yaptığını açıkladı.


 Hayattaki en büyük tutkusunun hayal kurmak ve hayallerini gerçekleştirmekiçin çalışmak olduğunu belirtiyor. Naif ve kırılgan bir kişiliği olduğunu itiraf eden esmer güzeli yarışmacı, tartışmalar içerisinde yer almayacağının sinyalini de verdi. 1.76 boyunda ve 57 kilo ağırlığında bulunan Şen, Yengeç burcu kadının bütün özelliklerini taşıdığını söyledi. Yağmur Gürgen kimdir?

 TV8’in sevilen yarışması İşte Benim Stilim nihayet seyirciyle buluştu. Peki, yarışmacılardan Yağmur Gürgen kimdir? Yağmur Gürgen’in boyu ve kilosu kaçtır? Yağmur Gürgen giyim stilini nasıl tanımlıyor? İşte Benim Stilim yarışmacısı Yağmur Gürgen’in hayatına dair merak edilen detaylar haberimizde…
 


 Ekrana geldiği ilk günden itibaren izlenme rekorları kırmayı başaran İşte Benim Stilim muhteşem bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Yeni yarışmacı kadrosu ile görücüye çıkan program seyirciden tam not almayı başardı. İddialı açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken yarışmacı ise Yağmur Gürgen oldu. İşte Benim Stilim yarışmacıları arasında ‘’sosyetik’’ olarak tanımlanan Gürgen, alışveriş yaparken limit tanımadığını itiraf ediyor. Format gereği yarışmacıların 5 ile 25 bin TL arasında limit belirlemesi isteniyor. Lakin, Yağmur Gürgen daha ilk bölümden itibaren limit sınırlarını geçeceğinin sinyalini verdi. En büyük hayali güzellik merkezi açmak olan yarışmacı, fazla kilolarından muzdarip olduğunu itiraf ediyor. 27 yaşındaki sarışın güzel İstanbul’da yaşıyor. Boş konuşmayı sevmediğini ifade eden Gürgen, tarzıyla dikkat çekmek istiyor. İddialı açıklamaları nedeniyle yarışmacı arkadaşlarının tepkisini üzerine çeken Yağmur Gürgen, ‘’ Kişiliğim, duruşum ve giyim stilimle akıllara kazınmak istiyorum. Kimseyle gereksiz polemik içerisine girecek değilim’’dedi. Açık sözlü ve sivri dilli olduğunu belirten Gürgen, 1.70 boyunda ve 50 kilo ağırlığında bulunuyor. Jüri üyesi Kemal Doğulu’nun sert eleştirilerine maruz kalan Gürgen’in seyircide bıraktığı ilk izlenim ‘’antipatik’’ olarak şekillendi.

Nazlı Ersoy kimdir? 

 TV8’in fenomen yarışması İşte Benim Stilim yeni bölümleriyle ekrandaki yerini aldı. Heyecanla beklenen yarışma Türkiye’nin en güzel giyim tarzına sahip olan kadınını belirlemeyi vaat ediyor. Birbirinden iddialı 10 yarışmacının yer aldığı kadroda ise Nazlı Ersoy öne çıkan isim oldu. Tam adı Duygu Nazlı Karataş Ersoy olan yarışmacı karakterini dişli olarak tanımlıyor. 1.78 boyunda ve 65 kilo ağırlığında bulunan yarışması tarzını neo klasik olarak açıkladı. Ayrıca, Evli olan yarışmacı çocuk sahibi olmak istemediğini itiraf etti. Zor bir çocukluk dönemi geçirdiğini belirten Ersoy, ‘’Hayal kurmayı sevmiyorum. Hayatım boyunca çok çalışmak zorunda kaldım. Her zaman hedeflerim oldu, fakat gerçeklik temelinden asla ayrılmadım’’ dedi. 30 yaşında olan esmer güzeli yarışmacı 2 yıldır evli olduğunu açıkladı. Karakterini ise köşeli ve sert olarak tanımlayan Ersoy, dürüstlüğü ve samimiyetiyle seyircinin kendisini seveceğini düşünüyor. 17 yaşındayken oyunculuk dersleri almaya başladığını fakat başarılı olamadığı için bırakmak zorunda kaldığını belirtti. İşte Benim Stilim’den sonra sunuculuk yapmaya başlayabileceği mesajını da paylaşan yarışmacı düzgün fiziği ve ses tonuyla dikkat çekti.  

 Dilara Kayalı kimdir?

 Ekranların tartışmalı yarışması İşte Benim Stilim nefes kesen bölümleriyle geri döndü. Peki, İşte Benim Stilim yarışmacılarından Dilara Kayalı kimdir? Dilara Kayalı kaç yaşandadır? Dilara Kayalı giyim stilini nasıl tanımlıyor? İşte, yeni yarışmacılardan Dilara Kayalı’nın biyografisine dair merak edilen detaylar haberimizde…


 
 TV8 ekranının sevilen yarışması İşte Benim Stilim yeni sezon bölümleriyle yayın hayatına devam ediyor. Yepyeni yarışmacı kadrosu ve güçlü jürisiyle dikkatleri üzerine çeken program hafta içi her gün ve Cumartesi akşamları seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Düzgün fiziği ve sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken yarışmacı ise Dilara Kayalı oldu. 1.74 boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan esmer güzeli yarışmacı henüz 20 yaşında bulunuyor. Ailesiyle birlikte İstanbul’da yaşayan Kayalı, tarzın bir bütün olduğuna inanıyor. İşte Benim Stilim’de birinci olmayı çok istediğini belirten yarışmacı, ödülü kazanması halinde dünya turuna çıkmayı hedefliyor. Güzel olduğu kadar iyi bir giyim stiline de sahip olduğunu belirten Dilara Kayalı, ‘’Tarz olmak bir bütündür. Sadece giyimim kuşamımla değil, kişiliğimle de beğeni kazanacağımı düşünüyorum. Şık ve iddialı parçaları bir arada kullanmayı seviyorum. Düzgün fiziğim sayesinde ne giysem kendime yakıştırmayı başarırım’’ dedi. Yarışmacı arkadaşlarına karşı mesafeli duruşu ile öne çıkan Kayalı, jüriden de tam puan aldı. Giyim stilindeki en büyük tutkusunun ise mini etekler olduğunu açıkladı. Ayrıca, farklı renkleri bir arada kullanmayı sevdiğini belirtti.
 
Melek Özçağan kimdir?

 Ailesinin dans etmesini istemediğini söyleyen Özçağan, ünlü dansöz Asena’nın büyük bir hayranı olduğunu açıkladı. Giyim stilini ise farklı tarzlara açık ve cesur olarak tanımlıyor. 1.65 boyunda ve 52 kilo olan esmer güzeli yarışmacı, jüri üyelerinden Nur Yerlitaş’ın sevgisini kazanmayı başardı.
 

Aleyna Eroğlu kimdir? 

3 Kadın ve 3 Erkek, Bir Yaz Gecesi Rüyası gibi filmlerde rol alan Eroğlu, yarışma sayesinde adını geniş kitlelere duyurmayı hedeflediğini açıkladı. İşte Benim Stilim’in en tatlı, en minnoş ve en cimcime yarışmacısı olduğunu belirten Eroğlu, giyim stilini ise elegan olarak tanımlıyor. Ayrıca, Türkiye’de yeni bir tarz akımı yaratacağı iddiasında bulunuyor.

 İlk bölümde dahi yarışmacı arkadaşlarıyla tartışma içerisine girmesi jüriden tepki almasına neden oldu. Kırılgan ve hassas bir yapıya sahip bulunan Aleyna Eroğlu, bir anının bir anını tutmadığını ifade ediyor. Özgüveni ile dikkat çeken yarışmacı 1.69 boyunda ve 43 kilodur.
 Niran Yalaz kimdir? 

 TV8’in sevilen yarışması İşte Benim Stilim heyecan ve tartışma dolu bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen yarışmacılar arasında Niran Yalaz dikkat çeken isimlerden birisi olmayı başardı. Bursa doğumlu olan esmer güzeli yarışmacı 1996 doğumludur. Best Model yarışmasında ilk 20’ye kalmayı başaran Yalaz, modellik yapmaktadır. Giyim stilini sade ve şık olarak tanımlamayı tercih eden Niran Yalaz, özgüveninin yüksek olduğunu söylüyor. Asi ve hırçın bir yapısı olduğunu belirten yarışmacı herkesin karakterini beğeneceğini iddia ediyor. Sunucu Öykü Serter’in kendisine yönelttiği farkın ne sorusuna ise, ‘’Modellik yaptığım için duruşum ve yürüyüşümle 1-0 önde olduğumu düşünüyorum. Basit bir tişört dahi giysem dikkat çekmeyi başarırım. Modellik yapmadan önce de dikkat çeken bir kadındım. Lakin, modelliğe başlamamla birlikte nasıl yürümem, kıyafeti nasıl taşımam gerektiğinin inceliklerini de öğrenmiş bulunuyorum’’ diye konuştu. 1.72 boy ölçüsüne sahip bulunan Niran Yalaz’ın kilosu ise 55 olarak açıklandı. Kırmızı renginin vazgeçilmezi olduğunu belirten yarışmacı kişiliğini ise ‘’ya beni çok seversiniz ya da nefret edersiniz’’ diye tanımladı. Kimseye karşı önyargılı bir yaklaşım sergilemeyi sevmediğini belirten Yalaz, tersinin çok fena olduğunu iddia etti. 


 
Son Güncelleme: 28.11.2016 12:53
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.