29 Kasım günlük burç yorumları! Nuray Sayarı - Hande Kazanova Günlük Burç Yorumları

29 Kasım günlük burç yorumları ile sizi nelerin beklediğini, güç içerisinde hangi olayları yaşayacağınızı ve ne gibi değişimler olacağını öğrenebilirsiniz. Gezegenlerde yaşanan hareketlenmeler ve değişimler, burçları etkileyerek, günlük yaşantılara etki ediyor. Duygu değişimleri, yaşanan olaylar ve gelecek planlamaları gibi birçok unsur, burç yorumları ile anlaşılabiliyor. 29 Kasım 2016 Salı Nuray Sayarı ve Hande Kazanova yorumu ile burçlar...

29 Kasım günlük burç yorumları! Nuray Sayarı - Hande Kazanova Günlük Burç Yorumları

29 Kasım günlük burç yorumları ile sizi nelerin beklediğini, güç içerisinde hangi olayları yaşayacağınızı ve ne gibi değişimler olacağını öğrenebilirsiniz. Gezegenlerde yaşanan hareketlenmeler ve değişimler, burçları etkileyerek, günlük yaşantılara etki ediyor. Duygu değişimleri, yaşanan olaylar ve gelecek planlamaları gibi birçok unsur, burç yorumları ile anlaşılabiliyor. 29 Kasım 2016 Salı Nuray Sayarı ve Hande Kazanova yorumu ile burçlar...

28 Kasım 2016 Pazartesi 17:52
29 Kasım günlük burç yorumları! Nuray Sayarı - Hande Kazanova Günlük Burç Yorumları
29 Kasım günlük burç yorumları ile sizi nelerin beklediğini, güç içerisinde hangi olayları yaşayacağınızı ve ne gibi değişimler olacağını öğrenebilirsiniz. Gezegenlerde yaşanan hareketlenmeler ve değişimler, burçları etkileyerek, günlük yaşantılara etki ediyor. Duygu değişimleri, yaşanan olaylar ve gelecek planlamaları gibi birçok unsur, burç yorumları ile anlaşılabiliyor. 29 Kasım 2016 Salı Nuray Sayarı ve Hande Kazanova yorumu ile burçlar...

Kasım ayı günlük burç yorumları, ünlü yorumcular tarafından gelmeye devam ediyor. Ayın son günlerinde yaşanan astroloji olayları, burçlara da yansıyarak kişilerin hayatlarına yansıyor. Hande Kazanova ve Nuray Sayarı, burçları neler beklediğini günlük olarak yorumlayarak sunuyor. Kişiler, burçlarının günlük yorumları sayesinde hayatlarındaki olay ve değişimler hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

29 Kasım Salı Burçları Neler Bekliyor?

 Kasım ayının son günlerini yaşarken yeni bir hafta başlangıcı yapıyor ve Aralık ayına adım atmaya hazırlanıyoruz. Yay burçları, doğum tarihi olan Kasım sonu ve Aralık başı, yeni yaşların olumlu başlamasına ve güçlü olaylara adım atıyorlar. Koç ve Boğa burcu için sinirli ve gergin bir hafta başı olurken, haftanın ortalarında yaşanacak olan gelişmeler, ruh hallerinin normale dönmesini sağlayacak. Yengeç burçları oldukça keyifli geçecek bir haftaya merhaba diyor ve özellikle iş hayatında başarı elde ediyor.

 Aşk hayatında çalkantıların olduğu İkizler ve Akrep ise Aralık ayının başlaması ile düzenli ve istikrarlı ilişkiler içine giriyor. Güçlü görünümünden asla ödün vermeyen Aslan burçlarını Satürn'de yaşanan değişimler etkiliyor ve belirli kurallar içerisine girmelerine neden oluyor. Aşk ve iş yaşamında düzen oluşturan Oğlak burçları, bu düzeni en keyifli biçimde devam ettirmek için sevdiklerine ve iş yaşamına özen göstermeye devam ediyor. Balık ve Kovalar için yeni başlangıçları getirecek olan hafta başlangıcı, yoğun ve tempolu bir şekilde devam edecek.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Hangi konuların akışkan şekilde yürüdüğü ve hangi konularda tıkanıklık olduğu veya faydalı ya da faydasız şeyler gece ve gündüz kadar net şekilde ortaya çıkabilir. Ancak, bu gerçekleri ortaya koymak bazı kişilerin yanlışlarını ya da bazı projelerin hatalarını gündeme getirebileceği için tehdit unsuru olabilir. Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Her alanda veya önünüze hangi konu gelirse, elinizden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalıştığınızı herkes biliyor. Ancak, yapılacak şeyler işden çok engel veya problem başlıklarıyla anılıyorsa, bu seferlik pas geçmenizde fayda var. Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Bu hafta sonu diğerleriyle ilişkilerinizde, ortaya koyduğunuz işlerde veya başkalarıyla uğraşırken farklı olmaktan kaçınmayın ve yaptıklarınızın arkasında durun. Bizi nasıl bir gün bekliyor?

Güne hayata güzel bakarak başlıyoruz, hayallerimiz var. Ekip çalışmaları ve grup aktiviteleri sabah saatlerinde olumlu sonuçlar verebilir. Öğle sonrasındaki saatlerde ise, öfkemizi kontrol etmemiz gerekebilir veya koşullar gergin olabilir. Kendi fikirlerimizi başkalarına kabul ettirmek için inatçı davranmayalım veya bu tür kişilerle karşılaşırsak esnek olalım. Akşam saatlerinde baskı altında hissedebiliriz, ama üzerinde yoğunlaştığımız işlerde etkinliğimiz fazla ve insanların aklında yer edebiliriz. Bazı planlar değişirse gerekli kişileri haberdar etmek gerekebilir. Ertesi sabaha karşı saatlerde arkadaşlarımız kanalıyla ivme kazanıyoruz. Kişisel fırsatlar yakalayabiliriz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Ruhen rahatlamaya çalışmalı ve fiziken sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz. Kendinize zaman ayırmanız ve vücudunuzdan gelen sinyallere kulak vermeniz diğer görevlerinizden daha önemli bugünlerde. Her konuyu uzun vadeli ele almalı ve kısa vadeli düşünmekten uzak kalmalısınız. Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Aynı an da çok fazla şey yapmak ya da çok fazla şeye sahip olmak istiyor olabilirsiniz. Ancak, gelişmeler ya da şartlar aralarından bazılarını seçmeniz veya en azından bir sıraya koymanız gerektiğini işaret ediyor olabilir. Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Bazı kişilerin bazı olaylara ya da işlere gösterdikleri katkılar sizi tatmin etmeyebilir ya da bazı konuları çözmek için kullandıkları yöntemleri tutmayabilirsiniz. Ancak, bu düşüncelerinizi açıkça ile getirmeniz eleştirilere katlanamayan bu kişilerin tepkisini çekmenize sebep olabilir. Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Kontrolünüz dışında gelişen olaylarla başa çıkmak için çok fazla gayret göstermeniz gerekebilir. Ardından her şey eski ritmine geri dönüyor. Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Yeteneklerinizi, maddi başlıklı konuları(krediler, borçlar alacaklar, komisyon, kaparo v.b) ya da direkt olarak paralarınızı ilgilendiren olaylarla uğraşabileceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Herkesi içerisine alan akılcı ortak çözümler geliştirmeye çalışmanızda fayda var. Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Mevcut oluşumların, anlaşmaların, planların ya da düzenlemelerin bazılarının şu an ki haliyle verimsiz olduğuna karar verebileceğiniz günlerdesiniz. Bu sonuca ulaşırsanız, her şeye yeni bir şekil verme ve güncelleme şansınız da oluşacaktır. Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Belli iş birliklerinizi, anlaşmalarınızı, katılım gerektiren planlarınızı ya da belli başlı düzenlemeleri ilgilendiren konulara yeterince müsamaha gösterdiniz. Artık belli sınırlar çizmenizin veya kurallar koymanızın zamanı geldiğini fark edebilirsiniz.  Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Size bazı konularda ders vermeye çalışan kişiler olabilir. Bu kişileri dikkatle dinlemeniz durumunda, bazı konularda daha fazla motive olabilir, hatta belli istek ve ihtiyaçlarınıza ulaşmanız gereken yolları yeniden yapılandırabilirsiniz. Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugünlerde bazı konulardaki yanlışları, boşlukları veya eksikleri daha rahat görmenizi sağlayacak olaylar yaşıyorsunuz veya yaşayabilirsiniz. Bu olaylara ne kadar müdahale edebileceğinizi veya olayları ne kadar kontrol edebileceğinizi düşünmek yerine elinizden gelenin en iyisini ortaya koymaya bakmanızda fayda var.  Bizi nasıl bir gün bekliyor? Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz

Bizi nasıl bir gün bekliyor?
Motive bir haftaya giriyoruz, ama bir iki gün için planlarda değişiklik yapılması gerekebilir ya da plan yapmak zor olabilir. Arkadaşlarımız bizi motive edecek veya faydamıza çalışmaları olabilir. İlginç hayaller veya rüyalar söz konusu bugün için. Yay burcunda meydana gelecek dolunayın burcunuza etkilerini ise, haftalık burç yorumlarında ve Astrogündem köşemizde bulabilirsiniz.

 
Son Güncelleme: 10.01.2017 17:59
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner60

banner56